null
Головна | Мій профіль | ВихідНеділя, 18.02.2018, 09:53

МУЗИЧНА ТРИБУНА КИЇВСЬКОЇ МОЛОДІ MuisicTribune.ucoz.ua 


Ви увійшли як Гість | Група "Гости" | RSS
Меню сайту

Категорії каталога
Українські композитори
Зарубіжні композитори


Головна » Композитори » Українські композитори[ Додати статтю ]

Тихоплав Анна
nullАнна Тихоплав 

Анна Тихоплав народилася в 1983 м. в Одесі. В 7 років почала навчатися грі на фортепіано і вокалу в Южненській школі мистецтв. В 1998 р. закінчила школу мистецтв по спеціальності “хоровий спів”. В 2002 р. закінчила Одеське училище мистецтв і культури ім. К.Ф. Данькевича, естрадне відділення по спеціальності фортепіано (кл. Повзуна Н.В.). В 2006 р. бакалавр музичного мистецтва ОГМА ім. Нежданової, а в 2007 р. з відзнакою закінчила ОГМА ім. Нежданової по спеціальності “композиція” (кл. професора Цепколенко К.С.).
Лауреат дитячого фестивалю джазової музики пам'яті Л. Утьосова (1998, номінація “фортепіано”), лауреат міського конкурсу “Таланти твої, Україно!” (1998, 2004, номінація «фортепіано»). За особистий вклад в організацію проведення фестивалю «Сяйво маленьких зірок – 2004» нагороджена грамотою як автор музики гімну фестивалю (Южний, Україна, 2004). Приймала участь в міжнародному фестивалі «Два дні і дві ночі нової музики», концерт проводився у рамках міжнародного проекту «Європейська тожсамість обабіч нових зовнішніх кордонів Євросоюзу” (Україна-Угорщина, 2006).
Нагороджена дипломом «за творчу майстерність» як автор гімну і пісні до I відкритого регіонального фестивалю - конкурсу академічного співу «ФЕЯ» (Южний, Україна, 2007). Учасниця фестивалю «Форум музики молодих» (Київ, 2007), «Київ Мюзик Фест» (2007), Автор і директор фестивалю «Music Marine Fest” (м. Одеса, листопад 2006, липень 2007). Твори виконувалися в Україні, Угорщині.

nullДжерело: http://www.musicmarinefest.com
Категорія: Українські композитори | Додав: musictribune (05.05.2009) | Автор:
Переглядів: 1158 | Коментарі: | Рейтинг: / |
Всього коментарів: 0

Пошук

Друзі сайту
 Національна Спілка композиторів України - офіційний сайт

 Національний ансамбпь солістів

 ОЛЕКСАНДР ШИМКО офіційний сайт композитора

 Етносучасність - музичний проект

 Каталог АКАДЕМІЧНЕ МИСТЕЦТВО В УКРАЇНІ

 ИЗБРАННИК СОЛНЦА (ОБРАНЕЦЬ СОНЦЯ)официальный сайт балета

Статистика

nullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnull

Copyright MyCorp © 2018

Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz