null
Головна | Мій профіль | ВихідВівторок, 18.02.2020, 23:56

МУЗИЧНА ТРИБУНА КИЇВСЬКОЇ МОЛОДІ MuisicTribune.ucoz.ua 


Ви увійшли як Гість | Група "Гости" | RSS
Меню сайту

Категорії каталога
Колективи
Солісти


Головна » Виконавці » Колективи[ Додати статтю ]

Державний Академічний Естрадно-симфонічний оркестр України
nullДержавний Академічний Естрадно-симфонічний оркестр України організовано у 1979 році. Оркестр вирізняється величезною репертуарною палітрою – від ранньої симфонічної класики до творчих доробків сучасних композиторів та кращих зразків естрадного жанру. Разом з оркестром співпрацювали такі видатні музиканти, як Олена Образцова, Катя Річареллі, Джузеппе Лалікато, Леон Бейтс, Наум Груберт. З останніх творчих проектів слід відзначити концерти з всесвітньовідомими зірками сцени – Дмитром Хворостовським та Сергієм Князєвим. За пульт колективу ставало чимало талановитих диригентів, серед яких – Марк Горенштейн, Микола Іванов та Костянтин Орбелян. Особливою подією в житті оркестру став ювілейний концерт Родіона Щедріна та Майї Плесецької. Багато працює колектив і на вітчизняній ниві – це і постійна участь в фестивалях сучасної музики («Прем’єри сезону», «Київмюзікфест»), і пропагування найкращих здобутків української класики («Віковічні джерела»). Оркестр із захопленням виконує твори Євгена Станковича, Левка Колодуба, Валентина Сільвестрова, інших корифеїв вітчизняної композиторської школи. Цей музичний колектив вже багато років поспіль пропагує музичну культуру нашої держави під час постійних закордонних гастрольних турів, які вже стали доброю традицією, при цьому не забуваючи про потреби українського слухача, відвідуючи із концертами віддалені міста та села по багатьох областях нашої держави.

Микола Лисенко
Творча автобіографія

Народився 8 квітня 1971 року. З 1989 року по 1997 – студент Київської Державної консерваторії ім. П.І. Чайковського, в якій проходив навчання в класі Народного артиста СРСР, Лауреата Шевченківської премії, професора Льва Венедиктова та народного артиста України і Росії, професора Володимира Кожухаря. З 2000 року працює диригентом Державного академічного естрадно-симфонічного оркестру України. Із 2006 року – художній керівник колективу.
Працюючи з Державним академічним естрадно-симфонічним оркестром України (ДЕСО) в якості диригента, здійснив багато творчих програм, серед яких - концерти фестивалю „Віковічні Джерела” за участі таких солістів, як Марія Стеф’юк, Роман Майборода, Людмила Давимука та ін.. „Віковічні Джерела” складаються виключно з симфонічної музики класиків та сучасників – представників національної української композиторської школи (М. Лисенка, Б. Лятошинського, Л. Колодуба, Є. Станковича, А. Штогаренка та ін.).
Співпрацював з Луганським, Донецьким, Дніпропетровським, Львівським та Шауляйським філармонійними оркестрами, оркестром Національної опери та Національним академічним симфонічним оркестром України.
Є постійним співголовою журі дитячого конкурсу юних музикантів ім. М.В. Лисенка в м. Івано-Франківську, який регулярно проводиться з 2003 року.
Окрім концертної діяльності є одним з керівників Міжнародного благодійного фонду ім. М.В. Лисенка, є одним з співзасновників Міжнародного фестивалю класичної та сучасної української музики «Віковічні Джерела», який проводить Фонд, та автором і керівником офіційного веб-сайту М.В. Лисенка.
null

Джерело:
Категорія: Колективи | Додав: musictribune (05.05.2009) | Автор:
Переглядів: 4584 | Коментарі: 0 | Рейтинг: / |
Всього коментарів: 0

Пошук

Друзі сайту
 Національна Спілка композиторів України - офіційний сайт

 Національний ансамбпь солістів

 ОЛЕКСАНДР ШИМКО офіційний сайт композитора

 Етносучасність - музичний проект

 Каталог АКАДЕМІЧНЕ МИСТЕЦТВО В УКРАЇНІ

 ИЗБРАННИК СОЛНЦА (ОБРАНЕЦЬ СОНЦЯ)официальный сайт балета

Статистика

nullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnull

Copyright MyCorp © 2020

Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz