null
Головна | Мій профіль | ВихідСереда, 19.02.2020, 00:01

МУЗИЧНА ТРИБУНА КИЇВСЬКОЇ МОЛОДІ MuisicTribune.ucoz.ua 


Ви увійшли як Гість | Група "Гости" | RSS
Меню сайту

Категорії каталога
Українські композитори
Зарубіжні композитори


Головна » Композитори » Українські композитори[ Додати статтю ]

Алмаші Золтан
null
Зо́лтан Гаврилович Алма́ші - (нар. 22 січня 1979, Львів) - український композитор, віолончеліст, лауреат премії ім Л.Ревуцького (2003).

закінчив ЛВДМІ ім. М.Лисенка по класу композиції і віолончелі у проф. Ю.Ланюка, а згодом асистентуру-стажування в НМАУ ім. П.Чайковського (творчий керівник проф. Є.Станкович). Двічі лауреат Міжнародного конкурсу ім. С.Прокофєва на батьківщині композитора (як віолончеліст і як композитор). Ще зі студентських часів, а головним чином після переїзду у Київ, Золтан Алмаші як композитор і виконавець приймає активну участь в усіх найбільших фестивалях сучасної музики в Україні (“Контрасти”, “Форум Музики Молодих”, “Київ Музик Фест”, “Музичні Премєри Сезону”, “2 Дні і 2 Ночі”). У 2003 став лауреатом Премії ім. Л.Ревуцького за камерну творчість. В цьому ж році септет Золтана Алмаші “Продовжене життя” звучить на фестивалі “Gaudeamus Music Week” в Амстердамі у виконанні московського Ансамблю Сучасної Музики (керівник Ю.Каспаров, дир. А.Виноградов). У 2004 композитор отримав замовлення від Європейського культурного товариства, в рамках якого написав Сонату №2 для віолончелі і фортепіано, прем’єрні виконання якої відбулися у Кракові та Амстердамі.
У 2008 Золтан Алмаші отримав замовлення від Польського Інституту в Києві на написання твору для оркестру. Швейцарське видавництво Sordino уклало угоду із Золтаном Алмаші на видавництво низки його творів. Твори композитора виконуються в Швейцарії, Франції, Польщі, Голландії, Білорусі, Молдові. Зараз Золтан Алмаші працює в НАС Київська Камерата, також учасник ансамблю сучасної музики Рикошет і проекту В.Рунчака Нова музика в Україні. У 2008 був учасником стипендіальної програми Міністерства культури Польщі Gaude Polonia, в рамках якої стажувався у відомого польського композитора, проф. О.Ласоня. Квартет №2, написаний під час перебування в Польщі, виконувався в листопаді 2008 польським квартетом Akademos у філармонійному концерті в місті Лодзь. Золтан Алмаші - автор понад 30-ти творів для різноманітних складів, основну частку яких складають твори для камерного оркестру. Серед виконавців його творів такі відомі солісти і колективи, як НАС Київська Камерата, ансамбль Рикошет, Московський АСМ, Національний симфонічний оркестр під орудою В.Сіренка, оркестр Leopolis, Йожеф Ермінь, Анна Савицька, Ральф ван Раат, Лідія Футорська, Богдана Півненко, Кінан Азмех, Адріан Боднар та ін.У творчому доробку:
"Симфонія діалогів" для симфонічного оркестру
Missa brevis" для камерного хору й камерного оркестру
Концерти для солістів і камерного оркестру
Камерно-інструментальні твори
nullДжерело: http://uk.wikipedia.org/
Категорія: Українські композитори | Додав: musictribune (13.03.2008) | Автор:
Переглядів: 2575 | Коментарі: 0 | Рейтинг: / |
Всього коментарів: 0

Пошук

Друзі сайту
 Національна Спілка композиторів України - офіційний сайт

 Національний ансамбпь солістів

 ОЛЕКСАНДР ШИМКО офіційний сайт композитора

 Етносучасність - музичний проект

 Каталог АКАДЕМІЧНЕ МИСТЕЦТВО В УКРАЇНІ

 ИЗБРАННИК СОЛНЦА (ОБРАНЕЦЬ СОНЦЯ)официальный сайт балета

Статистика

nullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnull

Copyright MyCorp © 2020

Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz