null
Головна | Мій профіль | ВихідЧетвер, 25.04.2019, 23:11

МУЗИЧНА ТРИБУНА КИЇВСЬКОЇ МОЛОДІ MuisicTribune.ucoz.ua 


Ви увійшли як Гість | Група "Гости" | RSS
Меню сайту

Категорії каталога
Українські композитори
Зарубіжні композитори


Головна » Композитори » Українські композитори[ Додати статтю ]

Рожко Наталія


Наталія Рожко народилася в 1973 році у м. Херсоні в сім'ї музикантів. Почала грати на фортепіано і писати невеликі твори в п'ятирічному віці. Перші уроки композиції, а з ними любов і повагу до фольклору отримала від батька – композитора Олександра Рожка, який присвятив все своє життя українській пісні.

Нині Наталія Рожко – сучасний український композитор і піаніст, член Національної спілки композиторів України. З відзнакою закінчила композиторський і фортепіанний факультети Національної музичної академії України ім. П. І. Чайковського, а також закінчила курс асистентури – стажування (кафедра композиції, професор – Є. Станкович). Водночас із творчою діяльністю Н. Рожко працює над кандидатською дисертацією на кафедрі історії української музики НМАУ (науковий керівник – професор М. Скорик), а також вивчає основи симфонічного диригування (заслужений діяч мистецтв України В. Сіренко).

В її доробку – симфонічні і камерні твори, хорова музика, музика до театральних вистав і художніх кінофільмів, романси і пісні. В 2003 році за замовленням Національної радіокомпанії України для музичного фонду був здійснений запис симфонії № 1 (оркестр Національної Радіокомпанії, художній керівник і головний диригент – В. Блінов). В 2004 році у видавництві "Музична Україна" вийшов перший твір композитора – "Журавлиний наспів". У 2005 році виходить з друку симфонія № 2 "Per Aspera ...".

Музика Наталії Рожко виконується відомими колективами на міжнародних фестивалях, конкурсах, концертах, як в Україні, так і за її межами; вона вражає поєднанням простоти, емоційності вислову з ідейною складністю і глибиною змісту.
Джерело: http://users.iptelecom.net.ua/~rozhko/
Категорія: Українські композитори | Додав: musictribune (13.03.2008) | Автор:
Переглядів: 2543 | Коментарі: | Рейтинг: / |
Всього коментарів: 0

Пошук

Друзі сайту
 Національна Спілка композиторів України - офіційний сайт

 Національний ансамбпь солістів

 ОЛЕКСАНДР ШИМКО офіційний сайт композитора

 Етносучасність - музичний проект

 Каталог АКАДЕМІЧНЕ МИСТЕЦТВО В УКРАЇНІ

 ИЗБРАННИК СОЛНЦА (ОБРАНЕЦЬ СОНЦЯ)официальный сайт балета

Статистика

nullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnull

Copyright MyCorp © 2019

Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz