null
Головна | Мій профіль | ВихідСереда, 19.02.2020, 00:03

МУЗИЧНА ТРИБУНА КИЇВСЬКОЇ МОЛОДІ MuisicTribune.ucoz.ua 


Ви увійшли як Гість | Група "Гости" | RSS
Меню сайту

Категорії каталога
Колективи
Солісти


Головна » Виконавці » Колективи[ Додати статтю ]

Ансамбль Кластер

      Ансамбль Кластер був створений у 1996 році задля пропаганди української сучасної класичної музики композитором Іваном Небесним. Твори сучасних українських композиторів були виконані ансамблем підчас гастролей у Польщі, Нідерландах, Литві, Австрії, Словенії. Водночас в Україні Кластер є першим виконавцем творів багатьох зарубіжних композиторів, зокрема з Англії, Франції, Швейцарії, Німеччини, США, Польщі, Чехії, Італії, Канади. Основу його репертуару складає нова музика, пропагування її є життєвим кредо учасників ансамблю. Учасники ансамблю активно концертують як солісти, співпрацюють з українськими студіями звукозапису та беруть участь у музичних проектах з виконавцями та композиторами інших країн. (Концерт Американо-Української музики з гобоїстом Ґаррі Саросом (США, 1997); концерти електроакустичної музики з композиторами Мареком Холонєвскім (Польща, 1998, 2001, 2003, 2005) та Богуславом Шеффером (Польща – Австрія, 2005). У 1997 році Кластер записав твір Леоніда Грабовського Коли…, за що здобув відзнаку на конкурсі Vienna Modern Masters, проект був також зреалізований на СD.            

      Крім того ансамбль Кластер записав та видав власний аудіо альбом на Україні. Концерти ансамблю неодноразово записувалися і транслювалися українським та польським радіо.

      У репертуарі ансамблю понад 200 творів. Деякі композитори спеціально присвятили свої твори Кластеру. Ансамбль зарекомендував себе як високопрофесійний колектив, про що свідчать численні публікації в пресі та рекомендації зарубіжних композиторів.


           Джерело:
Категорія: Колективи | Додав: musictribune (11.09.2009) | Автор:
Переглядів: 1175 | Коментарі: 0 | Рейтинг: / |
Всього коментарів: 0

Пошук

Друзі сайту
 Національна Спілка композиторів України - офіційний сайт

 Національний ансамбпь солістів

 ОЛЕКСАНДР ШИМКО офіційний сайт композитора

 Етносучасність - музичний проект

 Каталог АКАДЕМІЧНЕ МИСТЕЦТВО В УКРАЇНІ

 ИЗБРАННИК СОЛНЦА (ОБРАНЕЦЬ СОНЦЯ)официальный сайт балета

Статистика

nullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnull

Copyright MyCorp © 2020

Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz